Zmiana lokalizacji przystanku pod Pałacem Kultury w Warszawie


Kochani Pasażerowie! 😉 Przypominamy, iż w związku z imprezą plenerową zostaje zmianiona lokalizacja przystanku w Warszawie pod Pałacem Kultury i Nauki, który zostaje przeniesiony do dnia 11.10.2017r. 🅿️

Kursowanie w okresie świątecznym

UWAGA KOMUNIKAT 

W okresie Świąt Wielkanocnych NIE BĘDĄ realizowane poniższe kursy :


Nowa odsłona Programu lojalnościowego - Sakwa Żaka !!!

Zarejestruj się ponownie na nowej stronie i zyskaj dodatkowe 5 zł do Twojej Sakwy.

W związku ze zmianą systemu sprzedażowego wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu Sakwa Żaka otrzymają wiadomość wzywającą do weryfikacji kont i ponownej rejestracji w nowym systemie sprzedażowym Żak Express.

Nowości i zmiany

Witamy w naszym nowym serwisie internetowym połączonym z nowym bardziej funkcjonalnym serwisem sprzedaży biletów. Nowa odsłona naszego systemu to nowe możliwości dla naszych pasażerów.

Oprócz dotychczasowych możliwości jak wysyłka biletu na e-mail, czy możliwości zakupu produktów dodatkowych jak bagaż dodatkowy czy bagaż specjalny pojawiają się całkiem nowe możliwości.

Poniżej prezentujemy najważniejsze funkcje systemu zakupowego.

Nowość faktura VAT

Szanowni Państwo, informujemy, iż od dnia 07.04.2017 wprowadziliśmy nowe udogodnienie, dla Państwa wygody. Wybierasz się w podróż? Jesteś Pasażerem Żak Express i potrzebujesz fakturę VAT za bilet? Teraz to żaden problem, kupując bilet/y na naszej stronie zakexpress.com.pl masz taką możliwość.

Zmiana numerów infolinii

Szanowni Państwo, informujemy, iż od dnia 1.04.2017 zmianie ulegają numery telefonów naszej infolinii. Dotychczasowe numery 726 103 103 oraz 887 103& 104 będą aktywne do godz. 23:59 31.03.2017. W celu dokonania rezerwacji telefonicznej bądź zapytań prosimy o kontakt pod nowy numer telefonu infolinii 703 202 022 ( opłata 1,29 zł/min).

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.