Zarejestruj się ponownie na nowej stronie i zyskaj dodatkowe 5 zł do Twojej Sakwy.

W związku ze zmianą systemu sprzedażowego wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu Sakwa Żaka otrzymają wiadomość wzywającą do weryfikacji kont i ponownej rejestracji w nowym systemie sprzedażowym Żak Express.

Wiadomości zostały wysłane na przypisane do konta adresy e-mail oraz numery telefonów.

W celu weryfikacji konta należy dokonać ponownej rejestracji, która jest dostępna pod przyciskiem w prawym górnym rogu strony www.zakexpress.com.pl (obok flagi Polski), jest konieczna ze względu na brak możliwości przeniesienia wpisów z hasłami do logowania do nowego systemu.


W celu zachowania dotychczasowych punktów z programu Sakwa Żaka bardzo ważne jest, aby ponowna rejestracja została dokonana z podaniem tego samego numeru telefonu oraz adresu e-mail, który został podany przy pierwszej rejestracji. Numer telefonu oraz adres e-mail będą podstawą przeniesienia do nowego systemu dotychczas zdobytych punktów z dotychczasowych kont Sakwy Żaka.

W przypadku chęci zmiany numeru telefonu przypisanego do konta Sakwy Żaka lub innych problemów z rejestracją, prosimy o kontakt z biurem obsługi Klienta Żak Express: zakexpress@o2.pl

Wszystkie punkty znajdujące się w dotychczasowych Sakwach Żaka zostaną dopisane do nowoutworzonych kont w terminie do 20 kwietnia 2017 roku.

Już wkrótce nowe promocje w ramach nowej odsłony programu Sakwa Żaka.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.