Szanowni Państwo, informujemy, iż od dnia 07.04.2017 wprowadziliśmy nowe udogodnienie, dla Państwa wygody. Wybierasz się w podróż? Jesteś Pasażerem Żak Express i potrzebujesz fakturę VAT za bilet? Teraz to żaden problem, kupując bilet/y na naszej stronie zakexpress.com.pl masz taką możliwość.

Fakturę potwierdzającą zakup biletu otrzymuje każdy Pasażer - domyślnie jest ona wystawiana na osobę fizyczną. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę wystawioną na firmę, podczas procesu zakupu biletu wypełnij formularz danych do faktury VAT następnie zaznacz opcję ,,Firma” oraz podaj dane do faktury. Fakturę otrzymasz na adres e-mail, który podałeś podczas procesu zakupu.

Możesz też pobrać fakturę za bilet w późniejszym terminie. Aby to zrobić, zaloguj się do serwisu  (jeśli posiadasz konto). Mamy nadzieję, że nasza nowa funkcjonalność spełni Państwa oczekiwania.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.